1xbet Kayıt Basamakları

1xbet kayıt basamakları

Üyelik ve kayıt işlemlerini başlatmak isteyeceğiniz 1xbet sitesinde sizleri bekleyen avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Üyeliğinizin tamamlanmasının ardından kazanabileceğiniz bonusları ve katılabileceğiniz oyun türlerini inceleyebilirsiniz. Bu aşamalardan sonra lisanslı olan 1xbet sitesi üzerinden kayıt basamaklarına göz atabilirsiniz. Sizler için bu yazımızda 1xbet kayıt basamakları ile ilgili detaylara değineceğiz. Türkiye’de en güvenilir hizmetlerin adresi olan eski adıyla Onebahis olarak anılan 1xbet sayesinde harika fırsatlardan faydalanmış olacaksınız. İşte sizler için bazı önemli basamakları aktarıyoruz.

1xbet Üyelik ve Kayıt Basamakları

Giriş sayfasında yer alan 1xbet kayıt ol butonuna tıklayarak formu açın. Bu aşamanın ardından karşınıza çıkacak 4 farklı formdan birini seçerek 1xbet kayıt işlemlerine yer verin.

l Formda yer alan tek-tıkla seçeneği sayesinde ülke ve para birimi tercihlerini gerçekleştirin.
l Telefonla gelecek olan SMS sayesinde üyeliğinizi tamamlamak için bu seçeneğe göz atın.
l E-mail adreslerinizle giriş yapabilmek için bu alternatifi seçmeniz yeterli olacaktır.
l Sosyal ağlar üzerinden giriş yapabilir ve 1xbet kullanıcıları arasında yerinizi alabilirsiniz.
l Dilediğiniz 1xbet kayıt formunu seçtikten sonra sizlerden istenecek olan bilgileri eksiksiz ve kusursuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.
l Oturum açmak istediğinizde ID numaralarınızın talep edilebileceğini unutmamalısınız.
l Bu aşamada ID yerine e-mail adresinizi yazmanızın çözüm olabileceğini hatırlatmaktayız.
l Son aşamaya geldiğinizde ise hesabınıza özel bir şifreyi belirlemeniz yeterli olacaktır.

1xbet Başarılı Kayıt Bildirimi

Giriş işlemlerini yaparken beni hatırla butonuna tıkladığınızda oturumunuz kısa sürede açılır ve tekrar 1xbet giriş yapmak istediğinizde bilgileriniz hatırlanır. Bu sayede sizler de sorunsuz ve hızlı biçimde erişimleri sağlayabilirsiniz. İlk üyelik işlemlerini 1xbet kayıt formu ile gerçekleştirdikten sonra faydalanabileceğiniz bonusları öğrenebilir ve müşteri desteğinden 7/24 talepte bulunabilirsiniz. Her üyenin kayıt sonrası bir kez faydalanacağı bu hizmetlere göz atabilirsiniz.