1xbet Jeton Uygulaması

Yatırım ve çekim işlemlerinde üyelerine alternatif olarak birçok ödeme seçeneği sunan 1xbet sitesi, Jeton hesabıyla anlık yatırım şansı da sunuyor. 1xbet jeton uygulaması ile online olarak kolayca ödeme yapabiliyorsunuz. İnternet üzerinden kendine bir Jeton cüzdan oluşturan her kullanıcı, düşük limitlerle hesabına para aktarabilir.

1xbet Jeton İle Nasıl Para Yatırılır?

Kendine bir Jeton hesabı oluşturan kullanıcılar, 1xbet güncel adresi üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir. Sitenin güncel adresinden para yatırma menüsüne tıkladığınız zaman karşınıza Jeton seçeneği gelecektir. Bu alana dokunarak yatırım formuna ulaşabilirsiniz. Yatırım formunda sizlerden Jeton hesap numarası, güvenlik kodu ve yatırım tutarı istenecektir. Tüm alanları eksiksiz biçimde doldurduğunuz zaman ödeme işlemi tamamlanmış olacaktır.

1xbet Jeton Yatırım Limitleri

Jeton ödemeleri için 1xbet sitesinin belirlediği limitler vardır. Ödemeleri yaparken bu limitleri dikkate almanız gerekiyor. Sitenin Jeton cüzdan için belirlediği yatırım alt limiti 4.5 TRY’dir. Üst limit konusunda ise bir sınır yoktur. Jeton cüzdan hesabınızdaki tutarların dilediğiniz kadarını 1xbet bakiyenize aktarabilirsiniz.

1xbet Jeton Yatırım Hızı

Finans ekibini site içerisinde 7/24 aktif olarak bekleten 1xbet sitesi, ödeme işlemlerinin hızlı ve sorunsuz şekilde yapılmasını sağlıyor. Jeton yatırım formunu saniyeler içerisinde doldurduğunuz zaman ödemeniz finans ekibinin onayına sunulur. Gerekli onay ile birlikte paranız aynı dakikada hesaba geçmiş olacaktır. Ödeme sırasında herhangi bir evrak talebi yapılmadığı için, işlemler son derece hızlı gerçekleşiyor. Öte yandan 1xbet sitesi, hiçbir yatırım işlemi için üyelerinden komisyon talebinde de bulunmayacaktır.

1xbet Jeton Yatırım Bonusu

Tüm yatırım seçenekleri için üyelerine yüksek oranlarda bonus belirleyen 1xbet giriş sitesi, kazancınızı ikiye katlıyor. Jeton cüzdanlarla Çarşamba ve Cuma gününe özel olarak yapacağınız yatırımlar için sizlere yatırım bonusu veriliyor. Ödeme işlemini yaptıktan sonra direkt olarak canlı yardım kanalına mesaj atarak bonus talebini iletebilirsiniz. Canlı yardım ekipleri ödeme işlemini kontrol ettikten sonra bonusu hesaba tanımlayacaktır. Geçerli çevrim şartlarını tamamladıktan sonra paranızı nakit olarak çekebilirsiniz. 1xbet sitesi bunun haricinde Jeton yatırımları için sizlere çevrim şartsız bonus şansı da veriyor.