1xbet Cashback Bonusları

Birçok bonus ve promosyonlarla üyelerini memnun etmeyi başaran 1xbet sitesi, cashback bonuslarını da en çok kullandıran sitelerden birisidir. 1xbet cashback bonusları sayesinde sitede yaşadığınız kayıpları minimum düzeye düşürebilir ve kayıpları bile kazanca dönüştürebilirsiniz. Sitede birçok farklı türde cashback bonusu yer alıyor.

1xbet VIP Cashback Bonusu

Sitede sadakat programı oluşturarak üyelerinin aktiflik durumuna göre seviye veren 1xbet sitesi, VIP seviyeye ulaşan üyelerine özel olarak cashback bonusu veriyor. Sitenin sadakat programı toplamda 8 basamaktan oluşuyor. 1.seviyeden başlayarak yukarı seviyelere ulaşarak VIP cashback bonuslarını kazanabilirsiniz. Seviyeniz ne kadar yüksek olursa olsun alacağınız bonus o kadar yüksek olacaktır. Üstelik VIP cashback bonuslarında kazanan ve kaybeden bütün kuponlarınız dikkate alınır ve bonus miktarı buna göre belirlenir.

1xbet %10 Cashback Bonusu

Yatırım işlemlerinde PayFix seçeneğini kullanan 1xbet üyeleri, %10 tutarında cashback promosyon kodu alıyor. Bu bonuslardan yararlanmak için siteye minimum 50 TL para aktarmanız isteniyor. Sonrasında canlı yardım kanalına başvurarak yatırdığınız tutarın %10’luk dilimi kadar promosyon kodu sizlere verilir. Aldığınız bonusun çevrim şartını tamamladıktan hemen sonra 1xbet bakiyenizden nakit çekim yapabilirsiniz.

1xbet %25 Havale Cashback Bonusu

1xbet sitesi, en çok tercih edilen havale seçeneği için de üyelerine cashback bonusu sunuyor. Üstelik bonuslardan yararlanmak için geçerli alt limit 1 TL gibi sembolik bir tutardır. Havale yöntemini kullanarak hesabınıza yatırım yaptığınız zaman, yatırdığınız tutarın %25’lik kısmını cashback promosyon kodu olarak alırsınız. Aldığınız promosyon kodunu, 1xbet sitesinde kaybettiğiniz kuponlarda geri ödeme bonusu olarak kullanırsınız.

1xbet Cepbank Cashback Bonusu

Cashback bonuslarını oldukça çeşitli hale getiren 1xbet sitesi, üyelerine birçok farklı promosyon kodu sunuyor. Yatırım işlemlerinde farklı bankalar üzerinden Cepbank seçeneğini tercih eden kullanıcılara, yatırdığı tutarın %25’i kadar promosyon kodu veriliyor. Alacağınız bu promosyon kodunu, belirli şartlar dahilinde istediğiniz aralıkta kullanabilirsiniz. Her müşteri söz konusu bonusu 24 saatlik zaman diliminde yalnızca bir kez talep etme hakkına sahiptir. Öte yandan 1xbet giriş sitesi, Cepbank cashback bonusları kapsamında tek seferde 1.000 TL’ye kadar bonus sunuyor.